Sada štětců na gelové nehty a zdobení + sonda - ZEBRA 8 ks
Mohlo by Vás zajímat
Cena před slevou
109 Kč
82 Kč
bez DPH
skladem
Kompletní specifikace
Sada štětců na gelové nehty a zdobení + sonda - ZEBRA 8 ks
Objevte dokonalé štětce pro precizní zdobení nehtů! Tato sada 8 profesionálních zdobicích štětců je ideální pro nanášení gelu, vytváření detailních vzorů nebo dokonalé francouzské manikúry.
✔ Vysoce kvalitní štětiny – pečlivě vyrobené štětce z odolných a jemných vláken si zachovají svůj tvar i po opakovaném použití.
✔ Pro začátečníky i profesionály – různé velikosti a tvary štětců vám umožní dosáhnout neomezené kreativity a preciznosti.
✔ Všestranné využití – perfektní pro detailní linky, složité vzory i jemné přechody barev.
Nezáleží na tom, zda teprve začínáte nebo jste zkušená stylistka – s touto sadou štětců snadno vytvoříte dechberoucí nail art.
💡 Tip: Pro dlouhou životnost štětců je doporučujeme po každém použití důkladně vyčistit speciálním brush cleanerem, který zajistí, že štětce zůstanou v perfektní kondici a budou vám sloužit déle.
Zboží zařazeno v kategoriích