S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies.

Úvod » Nástroje a příslušenství » Šablony na nehty » Papírová šablona na modeláž gelových i akrylových nehtů, 100 ks - ZLATÁ


        

Papírová šablona na modeláž gelových i akrylových nehtů, 100 ks - ZLATÁ

Papírová samolepící šablona na nehty, 100 ks

akce

skladem

 

Číslo produktu: STE17122801
běžná cena 39 Kč
naše cena bez DPH: 24 Kč
naše cena s DPH (21 %):
29 Kč

Papírová samolepící šablona na nehty, šablona na modeláž gelových i akrylových nehtů, 100 ks - ZLATÁ

Samolepící papírová šablona na nehty, je praktická pomůcka pro modeláž nehtů na šablony. Využijete ji pro prodloužení nehtů pomocí modelovacích UV gelů nebo akrylové metody, snadno s ní vymodelujete nehty všech tvarů a typů.

 

Šablony jsou vyrobené z pružného a odolného materiálu. Samolepící šablony jsou navrženy profesionály tak, aby během modeláže perfektně držely na místě, ale přesto se daly po ukončení práce jednoduše odstranit.

 

Na šabloně je vyznačena přesná délková stupnice, která slouží jako pomocné měřítko pro efektivní práci.

 

Jsou vhodné pro profesionální použití, ale i pro domácí nehtařky.

Jak modelovat gelové nehty na šablony?

Při modelování a prodlužování gelových nehtů na šablony zasuňte šablonu těsně pod nehet. Dbejte na to, abyste měla šablonu nasazenou tak, aby nikde neodchlipovala a nikde nevznikaly žádné mezery. Šablona musí přesně kopírovat tvar nehtu.

 

Šablonu ohýbejte rovnoměrně podél osy a spojte ji pod nehtem. Protože jsou šablony samolepící, půjde to snadno. Následně aplikujte akrylát nebo modelační UV gel na šablony tak, abyste dosáhla potřebné délky nehtu. Nechejte vytvrdit v UV nebo LED lampě a poté upravte nehet do požadovaného tvaru pilníkem.