Přidejte se k nám na síti!
- Úvod
- Zdobení na nehty
- Ultra tenké samolepky na nehty – Halloween DD764 (barevné)
Ultra tenké samolepky na nehty – Halloween DD764 (barevné)

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Ultra tenké samolepky na nehty – Halloween DD764 (barevné)skladem29 Kč/ ks24 Kč bez DPH
Ultra tenké samolepky na nehty – Halloween DD764 (barevné)
Zažij Halloween jinak – lehce, rychle a s dokonalým výsledkem! Naše samolepky Halloween DD764 ve stylovém barevném provedení vnessou do tvé manikúry tajemnou eleganci a hravost.
Samolepky jsou vyrobené z ultra tenké fólie (8–10 µm), která perfektně přilne k povrchu nehtu a přizpůsobí se jeho tvaru. Na nehtech vypadají přirozeně a působí jako ručně malované vzory.
Originální motivy pro Halloween – netradiční vzory, pavoučí sítě, strašidelné dýně a gotická atmosféra – všechno, co tvé manikúře dodá šmrnc.
Snadná aplikace – stačí nalakovat nehty, očistit (např. cleanerem), nalepit vzor a zafixovat vrchním lakem (top coatem). Hotovo během pár minut!
Vhodné pro všechny typy nehtů – přírodní, gelové i akrylové. Ideální jak pro domácí styling, tak pro salonové aplikace.
Praktický formát – velikost archu cca 10,5 × 8 cm. Skvělé na cesty i do kosmetické taštičky.
Rychlý a efektní výsledek – perfektní volba, když chceš vypadat originálně, aniž bys trávila hodiny nad detaily.
Proč jsou tyto samolepky tak oblíbené?
rychlé a pohodlné řešení pro stylový Halloween look.
kvalitní zpracování – tenčí fólie než u běžných samolepek.
efektní vzhled, který upoutá – barevný styl a detailní design podtrhnou tvůj look.
flexibilita použití – od elegantních salonů po domácí kreativitu bez kompromisů.








